ЮК «Бізнес Форс» успішно захистила інтереси мешканців громади Голосіївського району у боротьбі із незаконним будівництвом

ЮК «Бізнес Форс» успішно захистила інтереси мешканців громади Голосіївського району у боротьбі із незаконним будівництвом по вулиці Цимбалів Яр, 31.

На земельній ділянці планувалося звести  великий житловий комплекс. Незважаючи на те, що Київською міською радою приймалися рішення про розірвання укладеного договору оренди від 24.03.2010 р., мешканцями прилеглих територій подавалися численні скарги та ініціативи про заборону будівництва на даній земельній ділянці,  Товариством  з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Міськжитлобуд» вже двічі здійснювалося поновлення договору оренди земельної ділянки у судовому порядку.

У 2020 році замовником будівництва вкотре було подано позов до Господарського суду м. Києва про визнання договору оренди земельної ділянки поновленим та укладеною додаткової угоди про поновлення договору оренди земельної ділянки.

11 лютого 2020 року Господарський суд міста Києва виніс рішення про задоволення позову у повному обсязі, а саме визнано поновленим Договір оренди земельної ділянки від 24.03.2010р. Постановою Північного апеляційного господарського суду від 14 квітня 2021 року вказане Рішення залишено без змін.

За участі партнера ЮК «Бізнес Форс» адвоката Віталія Правдюка була підготовлена відповідна касаційна скарга на винесені рішення від імені ОСББ «Домашній затишок». Розглянувши справу, Верховний Суд своєю постановою від 03 листопада 2021 року  виніс справедливе та обґрунтоване рішення про скасування рішення Господарського суду м.Києва від 11.02.2020 р. та Постанови Північного апеляційного господарського суду від 14.04.2021 у судовій справі №910/7864/20 та відмовив позивачу у задоволенні позовних вимог.

З повним текстом постанови можна ознайомитися за посиланням

https://reyestr.court.gov.ua/Review/101027533