Демонтаж обєкту самочинного будівництва на Оболонській набережній

Приємно коли відбулась добра справа, дл якої ти мав відношення…

Протягом червня-вересня 2019 року ми надавали консультації мешканцям багатоквартирного будинку по проспекту героїв Сталінграда 18б у м. Києві, що виходить на відому всьому Києву променад-зону Оболонську Набережну.

Використовуючи так званий «Інформаційний талон розміщення майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства» власник нежитлових приміщень в будинку замість сезонного літнього майданчика почав будуввати фактично капітальну прибудову до багатоквартирного будинку, очевидно сподіваючись як-небудь узаконити вчинене «по факту».

Ми вже писали про проблеми з самим існуванням в м. Києві Порядку розміщення майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства в місті Києві, затвердженим Розпорядженням КМДА від 7 листопада 2013 року N 2027, який не зважаючи на здійснене в Порядку посилання на наказ Мінрегіонбуду  від 21 жовтня 2011 року N 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» фактично узаконює передачу в користування земельних ділянок прибудинкових територій багатоквартирних будинків без оформлення прав на землю.

В цій ситуації хочеться особливо відзначити громадянську активну позицію саимх мешканців будинку, які своєю наполегливістю подолали звичну початкову байдужість чиновників та змусили владу виконувати закон. Ця історія приклад для багатьох диванних активістів того, що вода ніколи не тече під лежачий камінь. Все можливо, якщо активно щось робити та діяти чітко в межах законної процедури.

Ця історія також приклад того, що «Бізнес Форс», не зважаючи на нашу основну спеціалізацію будівництво ніколи не береться за очевидно незаконні оборудки, не допомагає порушувати права інших. Ми допомагаємо як забудовникам так і громадянам, але завжди використовуємо внутрішній ценз добросовісності